Google
 

30.9.08

Podróże w czasie II

Podróże w czasie II


Jest to czas my zajmiemy? Jest to historia saddest cały czas i w końcu wszystko jest w zagadki, jak twierdzą oni wiedzieć, co się wydarzy w horoskopy (tak wiele osób z tym samym znakiem, że zgodnie z prawem prawdopodobieństwa niż ktokolwiek z was będzie wydawać co to przewiduje)
Spójrzmy na przeszłości, pokoleń przenieść z jednego do drugiego każdego z własnej woli, wszyscy robią to, co Twoim zdaniem dobrze się, dlaczego skupienie się na całe życie w dążeniu do tego, jak dobrze, niektóre bardziej zły niż inne utracone w ryby na pustyni, na temat "umierania" i chciał osiągnąć ten punkt jest umierający, że być może do podróży w czasie Bóg powie: Valla odkrył maszyny wrócić do tyłu; REVIVIERE tego całe pokolenie z lat 60-tych (co jest Nie mogę myśleć o mój błogosławiona wchodzenia w komputerze) i będzie musiał zrobić to, co oni robią w tym czasie, tak aby każdy z tego pokolenia nie miały tego, co robisz, aby być na czasie. Brzmi to dla mnie tak, jakby były proste programowalne maszyny, które są wyrzucane na ziemię, aby wykonać wolę płomień życia na ziemi ponownie (prawdopodobnie przy niektórych z tych korzystających już z myślą beatyfikowany w raju i inne potępieni w piekle, a nie próbować robić tego, co oni czynili, ponieważ wiesz, czego dotknął się ich) w takim przypadku byłych i byłaby ona pochodzić bardzo niechętnie się ponownie do tych realiów, które nie są ostateczne.
Dlatego myślę, że to nie jest absurdalne myśleć, powrót do przeszłości oznacza, że ożywienia martwych ludzi, ponieważ nie ma realnej alternatywy lub równoległych wszechświatów w światy, gdzie Ja jestem wciąż urodzonych, lub jestem umierający. Poza tym nie jest nieuzasadnione, aby myśleć, że Bóg chce, aby to zrobić, by szczęście, że nasze dusze pomimo posiadania stracił ciało nadal istnieje, lub czyściec piekło w raju, i będzie to zrobić w czasie określonym w wieczności i ożywić lub wrócili do swego ciała wiecznego nieba i niektórych innych do wiecznego piekła.

Spójrzmy na przyszłość z Albert Einstein w teorii, że twierdzi, że coś ciekawego dzieje się poruszać przestrzeni czasu, zwłaszcza, gdy prędkość w stosunku do innych przedmiotów jest zbliżona do prędkości światła.
Godzina dla ciebie idzie wolniej niż dla ludzi, którzy już pozostawił. Nie widać tego efektu, dopóki nie wracać do tych osób stacjonarnych. Załóżmy, że stwierdził, 15 lat, kiedy opuszczają Ziemię w kosmicznym podróżujących na około 99,5% do prędkości światła, które jest o wiele szybciej niż możemy osiągnąć dzisiaj, a które odbyło się tylko pięć urodzinach podczas kosmicznej podróży. Po dojściu do domu w wieku 20, znajdziesz, że wszystkie szkoły ukończyli 65 lat, emeryci i korzystających z jego wnuków!
Tak więc w pewnym sensie stwierdza, oznacza to Cię podróżujących w czasie. "Doświadczeni już tylko pięć lat życia, podczas gdy Twój doświadczeni koledzy mają 50 lat całkowitymi. To jest droga do przyszłości podróżować z prędkością większą niż 1 godzinę przez godzinę.

Problem polega na tym, że Albert nie bierze pod uwagę, że w celu osiągnięcia tego stanu, gdzie czas nie ma wątpliwości, musiałby przejść przez całą wieczność ziemi bycia Najwyższego, o ile jestem zaniepokojony naukowcy są tylko w ciągu najbliższych i gra dobrze, aby znaleźć niezbity dowód na to, co ludzkość wie Asaba wierzący w Boga Wierzę, że wszystko, co w wieczności, ponieważ jego statek pasażerski z prędkością światła jednym kroku 5 lat w pewnym sensie jak nie było martwe, a nasze ciała są przekupny ale jako krok do wieczności w dużej mierze jej starzenia się przytłumiony.

Danych niemożliwe, ponieważ w pierwszym przyjechać na określonej prędkości, co dla nas desintegraríamos z fuezas G.

No hay comentarios:

Google
 
Loading...