Google
 

30.9.08

Czas

Czas

Kontynuując podróż w czasie do przeszłości lub przyszłości, ośmielam się powiedzieć, że czas jako taki nie istnieje w aspekcie, że to, co my pomiaru jest to, co trwa do ziemi, aby włączyć się w słońcu przez pomiarowych, jak długo, jeśli Mamy światło słoneczne na każdej stronie naszej planety, aby potem powiedzieć do ostatniego dziennie, ostatniej nocy.


Następnie czas jakim czasie? Pomiaru światła, ile dała nam sol, podobny do tego czasu nie jest tylko przypadkiem, że słowa, które rezonować w Pismo Święte; Jeśli jeść z tego drzewa zginie, tak, że sprawy, które powinny być mierzone nie jest tym, co ma obrócić o glebie w jego własnej osi, ale potem, że czas na sprawy do dekompozycji, na przykład dla nas, jak bardzo szybko rozbić i dojść do starego umrzeć później, jeśli mamy szczęście i dostał się do ok. 80 latach, takich jak moglibyśmy środka tym razem bez użycia światła, które daje nam słońce, można było wynaleźć środka rozkładu w różnych lat, ale ja nie jestem dobry i wymyślania, aby nie mylić termin używany jest corocznie.


Więc możemy tylko sobie wyobrazić, że jeżeli dzień i na ziemi nie obrócić na swoją oś tej samej koncepcji naszych czasów nie byłby ten sam dzień mija, noc mija, a jeśli dodamy, że substancja nie ulega rozkładowi w serii wieczne i czasu Nie było to przypadkiem, że komentarz w akapicie pierwszym.


Ale jesteśmy w stałym zaniku, aż zniknie fizycznie rzecz biorąc, tak to jest nasz czasie rzeczywistym poczekać, aż oni dekomponować naszej dziedzinie, tak musimy umrzeć.


Więc gdzie jest argumentów naukowców, którzy mówią, bądź zainspirowany do podróży przez powiedział tym razem nie istnieje jako takie tylko rozkładu materii organicznej, ¿¿Jak ożywić martwy człowiek? ¿¿Jak ożywić całą społeczność milionów zmarło na podróż do przeszłości?! ani nie umiera, a naszym regionie jest zawsze żyje i mieszka w chaosie, gdzie Ja jestem umierający, urodził się i pisania, co czytamy w tej chwili w różnych wymiarach, jak niektórzy twierdzą.


Mogę stwierdzić, iż czasem sama nie byłyby konieczne do środka naszej strefy, czy nie było śmiertelne i byliśmy nieśmiertelna i musieliśmy pozostać w mocy tak długo, jak jest, że nie mutacji w naszej postawy wobec dobra lub zła, co robimy, ponieważ jeśli nie chce wynaleźć inny sposób mówić za każdym razem, jak szybko zmieniła jego umysł, aby myśleć o posługi być w dobrych i złych, aby się do

No hay comentarios:

Google
 
Loading...