Google
 

7.8.08

Podróże w czasie

Podróż w czasie w jego koncepcji jest uzyskanie bardziej powszechne ruch do przodu lub do tyłu, patrząc w różnych punktach czasu.


Ostatnie
Podróż w czasie, że kuszące, aby przejść ostatnie naprawy, co zostało podniesione złe, poprawne niektórych asuntitos niewłaściwe, że nie przechodzą zły czas, poprawne poważną burzę, że widać, że nie ma necesesario dla zabawy lub zaprosić naszych bliskich jednej chodzić, jedna strona, że szczególne miejsce, i wskazówki wyświetlane improvisto jeden bicia strachu, że wygrał w walce o dzieci, dzięki czemu pojawiają się wiadomości, aby zapobiec śmierci kogoś tej wspaniałej viajesito, zbudowany w tym bardzo zabawne maszyny malowane pejzaże bardzo dobrze, ale spójrz w dół jedyny sposób, że może być zbudowany dichosa maszyny.

Przyszłość
Jednak w przyszłości i może go nie wprowadzają nowoczesną technologię i mówią o około 1000 lat do przodu patentowych i stać się jak milioner kopalni i być podziwiani przez resztę w świat, ale już maszyny mogły dochodowy rodzaj działalności lub zbiorowe autobusowe w niedalekiej przyszłości lub odległych, bardzo odległej przeszłości. najbardziej logicznym poważne jak w filmie Powrót do przyszłości kupił czasopismo z jak największej ilości informacji na temat wszystkich kwestii związanych z zakładów w szczególności były ostatnie numery zwycięzców loterii ponad dekady. arch. poważne Recontras doskonała.

Prostej analizy
Nie chcę, aby ktoś zawiedzie lub szczególnie naukowców którzy uwierzyli w to i że dis badane na później "tajne informacje" oznacza jedynie sposób możesz przejść do przeszłości lub przyszłości, a następnie spójrz na to, co oznaczałoby możliwość można stworzyć maszynę, że mogę wnieść do przyszłości i przeszłości? R) Proste i po prostu, że wszystko jest żeby zobaczyć "przeszłość, teraźniejszość i przyszłość" to kilka minut temu byłem śpiący, obudzili się i poszedł do pracy w kompletnym chaosie, gdzie wszystko dzieje się dla Ciebie jasne w wymiarach Mam przedstawić moją równolegle będą miały dotrzeć do niektórych postanowień czasu, ale tylko na przyszłość z nami i nas trafić lub Choc i wchłonąć przeszłości i uwięzionych w przestrzeni kosmicznej, że nie mają już dostępu, ale który ostatecznie jest nadal w toku i to wszystko przeszłości i przyszłości prawie zawsze poważne słowa zrozumiałe, to w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, rozejrzyj się dookoła gdzieś tak, że nasze Time Machine może jakoś dotrzeć do tych punktów przed tym (jeśli jest to w przyszłości) lub dostępie (jeśli mówimy o przeszłości).
Uwzględniając nasze siebie inaczej, jest naszym (tj. duszy) jest podzielony na trzy wymiary, w którym zawsze dzieje ur wczoraj, dziś i jutro pomrzemy. To wszystko ironia jak mówiłem wcześniej taki happening w zastępcy wymiary iw związku z tym (na uwadze, że osiągnie w przyszłości) jako całości zarejestrowane w smutne, że film może po prostu szybko do przodu i wstecz, ponieważ jest to napisane i kontroli przejść wstecz lub do przodu. Kompletny absurd, że Bóg nie może zrobić wszystko, co może wymyślić Wehikuł czasu perfectisima)

Jedynym sposobem (y tajne informacje tylko dla sprawnych umysłów)

Ostatnie
W podróży do tego stanu z chwili istnieje tylko jeden sposób, "umysłem", krzywdzi nas, że tylko będziemy w stanie na przykład sugestii, że wygrał go bad boy, że w walce. Talvo pisania książki, "moje najcenniejsze momenty" (istnieje tylko lepiej) oraz czytania i czytania go, dopóki wierzymy, że krok, jak również przyjaciół umysł jest bardzo potężny, ale w istocie jesteśmy świadomi, że nie jest prawdą, ale sukces nie wierzę, że tak się stało tych którzy nie znają nas dobrze, i tak dalej. (Powtarzam to, co się stało, krok wstecz i nie tylko pobyt w naszej pamięci nie nieznany wymiar, w którym jeszcze na tym jak krok w przeszłości, to dzieje się tylko w filmach Powrót do przyszłości, w podróży innym czasie i kilka słynnych filmów)


Przyszłość
W przyszłości, jak tam jest więcej, ale mamy nadzieję, że powinna być wielkim przyjacielem Boga, aby poprosić o pozwolenie na nas się dłuższą chwilę na wieczność powiedzieć kilka tysięcy lat na ziemi, tak aby po urlopu i un ratito żyć w tej nowej ( oczu, ale nie będzie już powrotu, a co za urlop; czas byliśmy będzie powrót życia) prawdopodobnie znajdziesz nas w tym czasie z rodziną, że czas zapytać, co Bóg dał nam zezwolenia na opuszczenie ponownie, że I osiąga się pojawić wątpliwości, ponieważ osiągnięcia, dla których dostęp do wieczności i będą opodatkowane na decyzji przez Boga będzie bardzo ciężkie i kłopotliwe chce pozostawić tym, którzy mają zostać poddani ponownie do czasu. Tak więc wszystkie te argumenty szalonych naukowców, którzy twierdzą, że podróżuje z prędkością światła może iść naprzód, ponieważ bez wątpienia fałszywym, które mogłyby spędzić wieczność w miejsce zarezerwowane tylko dla tych, którzy są dopuszczone przez właściciela wszystko.

Wnioski
Tylko mamy w tym co drugi w lewo w przeszłości tylko pobyt w naszej pamięci, zwłaszcza jeśli mieszkają w najszerszym, to pomoże nam w przyszłości i zasługują Paar przejść do wieczności, jest naszą przeszłość i będzie zawsze proste Pamiętam, że w ramach tego, co mamy dzisiaj lub zmienić to, co nie chcemy być jutro.

No hay comentarios:

Google
 
Loading...