Google
 

7.8.08

Hijillo Tajne informacje

Nie ma żadnych zdjęć do Foul i szokujące, że tego zobaczyć

Najbardziej niezwykła nazwa hijillo prawda on z liczby badanych osób, jak prawdziwe jest to dobre hijillo należy najpierw zdefiniować tę nazwę, która nie jest niezwykłe, jak wiele myśleć o frazeologiczne dziecko, syna lub źle myślę to, co daje zrozumieć , Jasne w moim umyśle.

Definicja hijillo

Istnieje i działa na rumor, że gdy jeden uczestniczy jeden do wyniku oferty na pożegnanie bliskiej osoby lub znany przyjaciel przyjaciela. etc. śmierci lub rozkładu ciała, do którego będziemy służyć temu, że ludzie z urazami lub rany na ciele mają nieprzyjemne zaskoczenia z ich uzdrawiać rany miało to wymaga więcej czasu, aby uzdrawiać, powodując poważne zakażenia i działań niepożądanych.

ŚWIADECTWA
On mówi mi, że pani bardzo rzetelne jej mama uczestniczyła w wyniku ran z powyższym matka nie wierzę w to było całą noc w następstwie nie biorąc pod uwagę ostrzeżenia hijillo za co musiał zapłacić nieprzyjemne zaskoczenia drogie, ze długo suture sanarce ropy i ciekłych oraz rzadkie jego rany.

A Pani z kościoła pokazał mi YAG (było proste cięcie), która wyglądała jak dobre, ale brzydki, które bardzo głęboko cięte z nożem, gdy ujrzał były oznaki, że twierdził, że leczy.

To nie to, co oni mówia jest prawda, ani do myślenia (które powiedział), jest to, co działa w środowisku wszyscy wiemy, nie są one nazwę dzwoniących w innych Honduras i tak powiedzieć, jeśli informacje są tajne i poufne objawione przez Słowo w ustach samodzielnie i za każdym razem, gdy ktoś umiera masz jakiekolwiek konsultacji heridita.

No hay comentarios:

Google
 
Loading...